Chebské dvorky budou, doprovodný program se odkládá

Ohodnoťte tento článek
(0 hlasů)
Logo festivalu
Logo festivalu Zdroj: chebskedvorky.galerie4.cz
Cheb – Historické centrum Chebu se opět stane galerií pod širým nebem. Tradiční krajský festival uměleckých projektů s mezinárodní účastí Chebské dvorky letos proběhne. Bude se však jednat pouze o výstavy a prezentace designové tvorby. Plánovaný doprovodný program se přesouvá na příští rok.

Třídenní přehlídka uměleckých projektů odstartuje 11. června. Historické centrum města, chebská zákoutí, uličky a další působivá místa se naplní uměním. Návštěvníkům se tak naskytne možnost prohlédnout si na zdech, zábradlích, na zemi i ve vzduchu fotografie, malby, kresby, grafické práce i prostorové instalace. Každoročně zde vystavují autoři z celé České republiky.

Proti minulému roku však festival nenabídne doprovodný program, kterým měla být hudební a divadelní představení, workshopy a mnoho dalších. Vše se přesouvá na rok 2021.

Pro umělce, kterým se podařilo jakýmkoliv způsobem zachytit mimořádné koronavirové období, nabízí organizátoři možnost vystavit tato díla v SALÓNU COVID19. Může se jednat o fotografii, obraz, báseň či jiný záznam. „Nainstalujte je na Františkánském náměstí na ploše označené nápisem SALÓN COVID19. Zarámované i bez rámu, libovolně adjustované,“ uvedli na webových stránkách festivalu.

Mapka s vystavujícími bude k dispozici od poloviny května. Všechny důležité informace naleznete na chebskedvorky.galerie4.cz.

Naposledy upraveno:
Pro psaní komentářů se přihlašte

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Červenec 2020 »
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace