Čokoládový ráj bude opět ve Zlíně

Ohodnoťte tento článek
(0 hlasů)
Přiďte na čokošku!
Přiďte na čokošku! Zdroj: cokoladovy-festival.cz
Zlín - Poslední víkend v lednu si přijdou na své všichni milovníci čokolády. Ve sportovní hale Euronics ve Zlíně proběhne Čokoládový festival.

Návštěvníci se mohou těšit na historickou výstavu čokolády a stánky s různými druhy čokoládových výrobků, které si mohou odnést s sebou domů. Dalším bodem dne bude degustace čokoládových specialit. V doprovodném programu bude spousta soutěží, kvízů a pro vítěze i dárky. Na své si tedy přijdou jak rodiče, tak i děti. Po celou dobu bude také probíhat vaření s čokoládou. Pokud by se chtěl někdo i přiučit něčemu novému, může si vybrat z nabídky workshopů. Jako rozptýlení pak budou připravena i vystoupení.

Vstupné bude stát šedesát korun, studenti a důchodci pak mají vstupné poloviční a děti úplně zdarma.  Kdo by zmeškal festival ve Zlíně, může na něj přijít i 16. února do OC Šantovka Olomouc nebo do dalších čtyř měst v České republice. Čokoládový festival je oblíbený po mnoha městech České republiky a probíhá již několik let. Pořadatelé zorganizovali i čokoládovou show v Olomouci, která byla první svého druhu.

Akci pořádá agentura ChrisFromParis, kterou založil francouz Chris Delattre žijící v Olomouci. Kromě Čokoládového festivalu agentura také pořádá sportovní akce, tvoří internetové stránky, blogy a je partnerem médií.

Naposledy upraveno:
Pro psaní komentářů se přihlašte

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Červen 2019 »
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace