Crocs bude rozdávat svou obuv pro zdravotnický personál

Ohodnoťte tento článek
(0 hlasů)
ilustrační foto
ilustrační foto Zdroj: Unsplash
USA - Svět se otřásá v základech v důsledku stále se šířící pandemie koronaviru. V čím větší krizi se ale ocitáme, tím víc si jako lidé pomáháme. Vznikají všemožné sbírky, jednotliví lidé, ale i některé velké firmy dělají, co mohou. Jednou z takových je známá firma Crocs, která se rozhodla dodávat americkým nemocnicím svou obuv zdarma.

Gumové nazouváky Crocs jsou v amerických nemocnicích hojně využívanou obuví. Jejich výrobce v souvislosti se současnou situací vyhlásil program, v rámci kterého hodlá do zdravotnických zařízení dodávat až 10 000 párů bot denně.

„V průběhu posledního týdne jsme hovořili s pracovníky nemocnic, kteří specificky žádali o naše boty, které jim umožnují pohodlný pohyb v práci,” řekl ředitel společnosti Crocs Andrew Rees pro CNN. 

V některých případech záváží firma boty zadarmo přímo do nemocnic, jinak se ale zdravotnický personál, který chce mít na boty nárok, musí zaregistrovat na webových stránkách. Crocs plánuje boty dodávat, dokud bude mít dostatek zásob. Délka našeho programu záleží na tom, kolik dostaneme žádostí a jak na tom budou naše zásoby,” řekl Rees. Pociťujeme k těmto pracovníkům náš nejhlubší respekt. Je nám ctí, že je můžeme vyslechnout a poskytnout jim pomoc v těchto bezprecedentních dobách,” dodal ředitel společnosti na konec. 

Crocs své nazouváky vyrábí z lisované polymerní pryskyřice, která připomíná gumu, díky čemuž jsou boty voděodolné. Snadná omyvatelnost je pro zdravotníky momentálně značnou výhodo. Ti teď musí být kvůli šíření koronaviru obvzlášť opatrní. 

Naposledy upraveno:
Pro psaní komentářů se přihlašte

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Srpen 2020 »
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace