Studio DVA uvede Malého prince

Ohodnoťte tento článek
(0 hlasů)
Jan Cina v roli Malého prince
Jan Cina v roli Malého prince Zdroj: studiodva.cz/maly-princ
Praha - Do světové premiéry hudebního projektu Malý princ na motivy oblíbené knihy Antoina de Saint-Exupéryho 6. prosince zbývá pár dnů. Dle tvůrců je pro diváky připravena inscenace, která nebude pohádkou ani filosofickým příběhem. Má prý návštěvníky divadla vést k zapojení vlastní fantazie a hledání svého vnitřního dítěte.

Hlavní a jedinou roli ztvárňuje charismatický herec Jan Cina, který diváky provede svojí planetou i těmi dalšími. „Scénu jsme si „zabordelili" spoustou hraček a věcí a v tom si tak žijeme a tvoříme. Příběh se každého z nás dotýká jinak, podle fáze života, ve které se nacházíme, ale myslím, že je to jeden z mých největších úkolů po mnoha stránkách. Procházím stavy od úplného nadšení až po noční můry. Uvidíme, kam se vydáme a kam dojdeme po cestě s Malým princem,“ řekl herec.

Celé dílo je obohaceno i o symfonickou hudbu a písňové texty, jejichž autorem je Kryštof Marek. Režie celého představení se pak ujal Šimon Caban. „Těšíme se na všechny, kteří jsou ochotni zapojit svoji fantazii," řekl režisér. O představení je již teď velký zájem a z reakcí na sociálních sítích je patrné, že se diváci na projekt velmi těší. V programu se pak Malý princ bude držet až do března 2019. Přijďte a společně s tvůrci třeba zahlídnete beránka, či uslyšíte hrdé promluvy princovy růže.

Naposledy upraveno:
Pro psaní komentářů se přihlašte

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Květen 2020 »
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace