Gaudeamus uvítá v Brně studenty

Ohodnoťte tento článek
(0 hlasů)
Na letošním Gaudeamu se představí 303 univerzit
Na letošním Gaudeamu se představí 303 univerzit Zdroj: Archív fotogalerie webových stránek Gaudeamus
Brno - Brněnské výstaviště letos uvítá stovky studentů ze středních škol v rámci veletrhu pomaturitního vzdělávání Gudeaumus. Veletrh se koná od úterý 31. října do pátku 3. listopadu 2017 na brněnském výstavišti v pailonech G1 a G2. V pořadí je to už 24. ročník.

Studentům se představí 303 univerzit, vysokých škol a vzdělávacích institucí. Mezi zástupci škol jsou také univerzity ze sedmnácti zemí světa, například z Velké Británie, Austrálie nebo také z Norska. Veletrh je známý velkou nabídkou doprovodných programů, informačních zdrojů a poradenství, které studenti mohou při volbě vysoké školy využít. Největším lákadlem pro studenty jsou přednášky vysokých škol, které se zde představují a snaží zaujmout studenty svými studijními programy. Na výstavišti je také poradenský servis a testovací centrum, které pomáhá studentům vybrat ideální obor.

V rámci doprovodného programu Věda pro život si návštěvníci mohou na vlastní kůži vyzkoušet různé technologické novinky, roboty a nejrůznější pokusy. Do doprovodného programu se zapojí i Univerzita Palackého svým programem Neděláme z vědy vědu. Součástí veletrhu je také Pedagogické centrum. V tomto centru se bude možné zúčastnit speciálního programu přednášek pro učitele a výchovné poradce ze středních škol.

Studenti díky veletrhu získají přehled o vysokých školách, oborech a odnese si domů také tištěný katalog s kontakty a informacemi o studiu na VŠ.

 

Naposledy upraveno:
Pro psaní komentářů se přihlašte

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Květen 2020 »
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace