Kino Metropol opět přivítalo Ladislava Ziburu

Ohodnoťte tento článek
(0 hlasů)
Plakát k Ziburově tour
Plakát k Ziburově tour Zdroj: facebook Ladislava Zibury
Olomouc - Ve středu se v kině Metropol konala cestovatelská projekce spisovatele a cestovatele Ladislava Zibury s názvem Ladislav Zibura – Prázdniny v Evropě.

Mladý cestovatel a spisovatel Ladislav Zibura opět zavítal do Olomouce. V kině Metropol předvedl další ze svých zábavných cestovatelských projekcí s názvem Ladislav Zibura – Prázdniny v Evropě. Poutavým způsobem publiku vyprávěl zážitky a dobrodružství ze svých cest. Tentokrát si dle jeho slov chtěl užít kontinent bez složitého vyřizování víz a hraničních kontrol. Divákům ukázal, jak se dá levně a netradičně procestovat celý jih a sever Evropy pouhým stopem. Svůj výklad prokládal fotografiemi a videi z cest.

Návštěvníci si také kromě občerstvení mohli na místě koupit jakoukoli ze čtyř autorových publikací. Každou z nich sám Ladislav Zibura osobně podepsal.

Spisovatel už Olomouc v minulosti navštívil s projekcemi Ladislav Zibura: 40 dní pěšky do Jeruzaléma, a také Ladislav Zibura - Už nikdy pěšky po Arménii a Gruzii.

Naposledy upraveno:
Pro psaní komentářů se přihlašte

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Listopad 2020 »
Po Út St Čt So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace