Koloběžky si můžete půjčovat už i v Plzni

Ohodnoťte tento článek
(1 Hlasovat)
Žluté koloběžky už brázdí centrem Plzně
Žluté koloběžky už brázdí centrem Plzně Zdroj: pmdp.cz
Plzeň - Pilotní projekt Scoobike spustily Plzeňské městské dopravní podniky. Dnes už zcela běžný sharing koloběžek PMDP zpřístupnilo v pondělí 21.10. pro držitele Plzeňské karty. S minimálně 90 denním předplatným je výpůjčka na půl hodiny zdarma.

V centru města je nyní pět stojanů odkud a kam žluté koloběžky vrátit: náměstí Republiky, před Státní vědeckou knihovnou, před Západočeským muzeem, u Wilsonova mostu a v areálu DEPO2015. Do budoucna podniky plánují zřídit dalších deset míst. Modré koloběžky slouží hlavně studentům pro přepravu po kampusu Západočeské univerzity na Borech. Registrace bez Plzeňské karty podniky plánují spustit v půlce listopadu.

Krom sharingu koloběžek PMDP provozuje také sdílení aut. Služba Karkulka nabízí k vypůjčení plně vybavená červená auta značky Ford. Vozidlo si můžete půjčit na den, týden nebo klidně jen na hodinu. Veškerý servis zajišťují dopravní podniky.

Naposledy upraveno:
Pro psaní komentářů se přihlašte

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Září 2020 »
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace