Let It Roll roztančí Prahu tentokrát v únoru

Ohodnoťte tento článek
(0 hlasů)
Výstaviště Expo, Praha-Holešovice hostí 27. února 2015 Let It Roll Festival. Největší tuzemský bass music festival, a dokonce největší evropský zimní festival tohoto žánru Let It Roll Winter 2015 představí špičku světové i české scény.

 Festival, který vyhrál v britské anketě Drum&Bass Arena Awards 2014 první místo v kategorii Nejlepší festival nabídne nabitý zahraniční i český line-up s prostorem pro více než pět tisíc návštěvníků.

Jednu z hlavních stageí vede letos holandské trio Noisia, které také vůbec poprvé do Prahy přiveze jejich legendární noc Noisia Invites. Fanoušci se mohou těšit nejen na premiéru Noisia Invites, ale zároveň se bude slavit. Konkrétně vydavetelství Vision Recordings, kterou Noisia založila v roce 2005, oslaví desáté výročí.

Druhou stage obsadí liverpoolský label Viper Recordings, který patří mezi nejuznávanější drum´n´basové leadry. Britská stage nabízí tři jména ze svých řad a tři přední D'n'B hosty. Festival zatím budoucí návštěvníky napíná a pomalu postupně odhaluje DJ´s. Známé je jen jedno jméno, a to producent Insideinfo, zástupce Viper Recordings. Tento londýnský producent  má za sebou spoustu kvalitních nahrávek na těch nejlepších D’n’B labelech, včetně legendárního Virus-u, kde mu vyšly dva tracky ve spolupráci s Audio na jeho novém albu Soulmagnet. 

Na tuto událost se již konalo několik warm-upů, tedy rozehřátí se a pořádná příprava na opravdový Let It Roll,  a ještě mnoho z nich zájemce čeká. Například 12. prosince se jeden uskuteční přímo v Olomouci v S-cube. Z Anglie přijede Mind Vortex, který je nyní pod největším labelem, a to Ram Records. Jako druhý vystoupí Forbbiden Society, český drum & bassový producent Jindřich Brejcha. Dále pak KATO ze Slovenska, Double You z Česka a Julans-P a Thresh.

 

Zdroj obrázku: Letitroll.cz

 

 
Naposledy upraveno:
Pro psaní komentářů se přihlašte

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Říjen 2020 »
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace