MonTovárna spustí prodej svých designových hraček

Ohodnoťte tento článek
(0 hlasů)
soubor hraček s názvem Rodina, autor: MonTovárna
soubor hraček s názvem Rodina, autor: MonTovárna Zdroj: Vojmír Křupka
Mostkovice - Projekt sochaře a designéra hraček Vojmíra Křupky MonTovárna se v prosinci chystá spustit prodej svých ručně vyráběných dřevěných hraček.

MonTovárna je projekt z Prostějovska, v rámci kterého několik moravských řemeslníků dělá ručně vyráběné designové hračky z bukového dřeva. Design vytvořil sochař a designér hraček Vojmír Křupka. Inspiraci nachází mimo jiné v tradicích, například v moravských krojích, výšivkách či lidových řemeslech. Barvy a tvary vycházejí z návrhů legendární éry československého designu šedesátých let.

Do prodeje se od prosince dostanou první dva soubory hraček. Jedním z nich je zatím stěžejní soubor Rodina. V balení najdou zákazníci tátu, mámu a dvě děti. Jedná se o legrační skládačku s retro designem, ve které budou moci dát mámě místo hlavy například ruku táty. Druhým je pak soubor Autíčka, který bude obsahovat pět aut a dvacet koleček, které si zákazníci také budou moci různě nakombinovat. Hračky padnou skvěle do ruky malým předškolákům a školákům, jedná se však o originální a hravý koncept, který zaujme nejen děti.

Ve dnech 11. až 15. prosince se dokonce budete moci seznámit s projektem MonTovárna osobně. Objeví se totiž na přehlídce současného českého i zahraničního designu Czech Design Week 2019 v Praze.

V lednu dokonce MonTovárna plánuje spustit i e-shop.

Naposledy upraveno:
Pro psaní komentářů se přihlašte

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Leden 2021 »
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace