Muž nevědomky zavolal policii sám na sebe

Ohodnoťte tento článek
(1 Hlasovat)
Kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá. Tentokrát naštěstí bez škod či újmě na zdraví
Kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá. Tentokrát naštěstí bez škod či újmě na zdraví Zdroj: pixabay.com
Kostelec na Hané - Minulou středu před desátou hodinou večer muž zavolal policii s tím, že někdo v sousedství pálí něco nepovoleného. Policie skončila u něj doma.

Celá událost se odehrála na Prostějovsku, kde policie obdržela telefonát od muže z Kostelce na Hané. Ten si stěžoval na to, že po otevření okna svého domu cítí nepříjemný zápach a někdo ze sousedství může pálit nepovolený odpad.

„Přivolaní policisté si při ohledání místa ve dvorním traktu domu všimli, že z pod dveří do dílny vychází hustý dým. Po jejich otevření, se zevnitř vyvalilo množství hustého kouře,“ řekl policejní mluvčí František Kořínek. Hned poté byli na místo přivolaní hasiči, ale požár se policii spolu s majitelem podařilo uhasit, pomocí kbelíků s vodou před jejich příjezdem. Požár podle majitele domu a ohlašovatele v jednéosobě zavinila jiskra, která do dřevěné skříňky odletěla během broušení šroubu bruskou, kterou ten den používal. Podle policie zahořením skříňky škoda majiteli nevznikla.

Naposledy upraveno:
Pro psaní komentářů se přihlašte

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Srpen 2020 »
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace