Nevyjasněná smrt v psychiatrické nemocnici

Ohodnoťte tento článek
(2 hlasů)
Ilustrační foto
Ilustrační foto Zdroj: wikimedia
Kosmonosy - Policie od sobotního odpoledne vyšetřuje smrt čtyřiačtyřicetileté ženy, kriminalisté potvrdili, že jde o vraždu. K tragédii došlo v sobotu v areálu psychiatrické léčebny v Kosmonosech. Hlavní podezřelou je devatenáctiletá pacientka nemocnice.

„V souvislosti s podezřelým úmrtím v Psychiatrické nemocnici Kosmonosy zahájili středočeští kriminalisté úkony trestního řízení pro zločin vraždy," sdělil Novinkám v neděli mluvčí policie Pavel Truxa. Dále také potvrdil, že oběť i podezřelá jsou pacientkami nemocnice. K bližším okolnostem vraždy se policie odmítla vyjádřit. Údajně k ní ale mělo dojít uškrcením. Dalším krokem ve vyšetřování je soudní pitva, ke které dojde v pondělí.

Psychiatrická léčebna Kosmonosy měla před pár měsíci problémy s jinou pacientkou. Sedmdesátiletá žena se na začátku června nevrátila z vycházky. Pacientka mohla být nebezpečná svému okolí a při přerušení léčby mohl být ohrožen její vlastní život. Po dvou dnech se ale sama nahlásila na policejní stanici v Hradci Králové.

Naposledy upraveno:
Pro psaní komentářů se přihlašte

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Květen 2020 »
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace