Noc venku ve čtvrtek ve Valašském Meziříčí

Ohodnoťte tento článek
(0 hlasů)
Loňský ročník akce Noc venku
Loňský ročník akce Noc venku Zdroj: Charita Valašské Meziříčí
Valašské Meziříčí – Valašská obec se počtvrté připojuje k akci Noc venku. Ve čtvrtek 21. listopadu bude tamní charita zaštiťovat celorepublikovou akci, v rámci které si účastníci vyzkouší, jaké je to být bez domova. Vstupné je jedna konzerva s jídlem.

Už od 15 hodin se budou na hlavním náměstí scházet účastníci, pro které organizátoři připravili pestrý program. Návštěvníci nejprve vyslechnou přednášku o práci ve službách pro lidi bez domova. Po celou dobu konání bude k dispozici čaj a teplá polévka. O dvě hodiny později zahájí sousedící kavárna Tucan výstavu fotografií Pavla Zuchnického.

Souběžně bude vyprávět Zuzana Křížková z projektu Pragulic o tom, jaké to je experimentovat s drogami a odhalí svůj životní příběh balancující mezi ulicí, rodinou a drogami. V 19 hodin vystoupí kapela Swingtet, která hraje akustický gypsy swing. Na závěr programu je pak přichystáno promítání filmu Všechny moje děti.

Poté už účastníci ulehnou pod širým nebem do svých spacáků. Na 6. hodinu ranní bude kromě budíčku připravena i snídaně. Noc venku se koná pod patronátem místostarostky města Zdislavy Odstrčilové.

Naposledy upraveno:
Pro psaní komentářů se přihlašte

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Červenec 2020 »
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace