Olomouc si pomáhá: podpora živnostníků v období krize

Ohodnoťte tento článek
(0 hlasů)
Web projektu Olomouc si pomáhá
Web projektu Olomouc si pomáhá Zdroj: www.olomoucsipomaha.cz
Olomouc – Olomoucká radnice s okresní hospodářskou komorou založila nový web. Ten má pomoct živnostníkům, kteří kvůli koronavirové pandemii přišli o své příjmy. Na webové stránce můžou prezentovat své produkty a služby.

Projekt Olomouc si pomáhá založila olomoucká radnice s okresní hospodářskou komorou. Vytvořili web www.olomoucsipomaha.cz, kde mohou poškození živnostníci, obchodníci i malé firmy zveřejňovat své produkty a služby. Na webu je nabídka olomouckých restaurací, kaváren, obchodů, služeb, ale také sportovních a kulturních zařízení a akcí.

Spolu s okresní hospodářskou komorou chceme poskytnout prostor pro prezentaci jejich nabídky v době, kdy musejí mít uzavřený nebo omezený provoz. Olomoučané mohou těchto služeb využívat a ukázat, že jim záleží na jejich oblíbených obchůdcích, kavárnách či třeba divadle,“ řekl primátor města Mirek Žbánek.

Provoz webových stránkách je pro všechny uživatele zdarma. „Město bude spolu s okresní hospodářskou komorou projekt propagovat a zajišťovat mu co nejširší publicitu. Na podporu kampaně poskytují město a Dopravní podnik svůj volný reklamní prostor zdarma,“ uvedla mluvčí radnice Radka Štědrá.

Naposledy upraveno:
Pro psaní komentářů se přihlašte

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Říjen 2020 »
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace