Piráti z Karibiku připlují do O2 areny

Ohodnoťte tento článek
(0 hlasů)
Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly
Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly Zdroj: Zdroj: www.imdb.com
Praha – Nejslavnější pirátské dobrodružství všech dob Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly se objeví v sobotu 9. června v pražské O2 areně. V jedinečném spojení filmu v HD kvalitě a živého orchestru pod taktovkou dirigenta Helmuta Imiga se diváci můžou těšit na zcela unikátní zážitek.

Projekt Pirates of the Caribbean In Concert od Disneyho byl první, který položil základy světového fenoménu filmových projekcí s živým orchestrálním doprovodem. Nejslavnější hudební motivy skladatele Klause Badelta a oceněného Hanse Zimmera ožijí před zraky diváků O2 areny a také brněnské DRFG Areny.

Film bude doprovázen živou hudbou v podání Filharmonie Hradec Králové, která je uznávaná po celé Evropě. Tato Filharmonie dlouhodobě působí v několika evropských koncertních síních, ale také účinkuje na významných hudebních festivalech jako jsou Pražské Jaro či operní festival Smetanova Litomyšl. Pro hradeckou Filharmonii je toto 40. koncertní sezóna. Kromě tohoto kulatého jubilea a nových mistrovských varhan dojde ke změně na pozici šéfdirigenta orchestru, kterým bude Kaspar Zehnder.

Vše se bude odehrávat pod taktovkou renomovaného německého dirigenta Helmuta Imiga, který byl u zrodu spojení pirátských příběhů s živým orchestrem a od roku 2011 diriguje slavnou hudbu Pirátů z Karibiku v koncertních síních po celém světě.

Prodej lístků na Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl in Concert probíhá prostřednitctvím sítě Ticketportal.

Naposledy upraveno:
Pro psaní komentářů se přihlašte

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Červen 2019 »
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace