Olomoučtí senioři se učili poznávat praktiky podvodníků

Ohodnoťte tento článek
(0 hlasů)
Fotografie z představení
Fotografie z představení Zdroj: Policie ČR
Olomouc – Senioři se v závěru minulého týdne zúčastnili představení v divadle Tramtarie s názvem „Víš, kdo volá?“, jehož cílem je upozornit na praktiky, které podvodníci využívají proti starší populaci.

Senioři se sešli v divadle, aby se podívali na představení s preventivní tématikou. Během něj herci zahráli několik scének, ve kterých se snažili vysvětlit, jak se chovat během určitých situací, zejména podvodných telefonních hovorů a falešných zprostředkovatelů různých služeb, tak aby se důchodci nestali obětmi těchto podvodníků. Herci připravili scénky za spolupráce s Olomouckým krajem a Policií ČR.

Další představení se uskuteční během listopadu ve městech Jeseník, Šumperk, Přerov a Prostějov. „Na představení, které je pro tuto věkovou skupinu bezplatné, jsou diváci zváni prostřednictvím letáků zaslaných na kluby seniorů,“ doplnila policejní mluvčí Marta Vlachová. Každý z návštěvníků obdrží i propagační předměty.

Naposledy upraveno:
Pro psaní komentářů se přihlašte

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Červenec 2020 »
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace