Silvestrovský běh aneb Předběhni své novoroční předsevzetí

Ohodnoťte tento článek
(1 Hlasovat)
Plakát k akci
Plakát k akci Zdroj: Rozběhnito.cz
Cheb- Poslední den v roce si mohou společně zasportovat běžci, cyklisté a turisté z České republiky i zahraničí. I letos se v Chebu uskuteční oblíbený běžecký happening. Patnáctikilometrovou trasu mohou účastníci běžet celou, nebo si ji zkrátit na polovinu.

Tento rok se v Chebu uskuteční již osmý ročník Silvestrovského běhu s Rozběhnito.cz, který každoročně láká do Chebu stovky sportovců. Pořadatelé zahájí akci poslední prosincový den v 10 hodin v Městské sportovní hale v Chebu. Samotný běh odstartuje v 10:30. Každý účastník si může vybrat délku trasy podle svých možností. Poběží se z Chebu na poutní místo Maria Loreto a zpět, tedy 15 kilometrů. Pro běžce, kteří budou chtít běžet jen 7,5 kilometru, budou na Loretě připravené taxíky, které je zdarma odvezou zpět do místa startu. Účastníci budou mít k dispozici teplé zázemí, šatny, sprchy i úschovnu. Nebude chybět bohaté občerstvení nejen v hale, ale i na trati. 

Registrace probíhají do 27. prosince na internetových stránkách www.silvestrovskybehcheb.cz nebo přímo na místě od 9 hodin. Cena startovného je pro běžce a cyklisty s online rezervací 120 korun,170 korun činí cena za účast na místě, děti a turisti zaplatí padesát korun. Na prvních 450 zaregistrovaných bude čekat silvestrovská čepice a ke každé registraci lístek do tomboly, jejíž slosování proběhne po doběhu.

Naposledy upraveno:
Pro psaní komentářů se přihlašte

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Květen 2020 »
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace