Soutěž Best in Design otevírá brány mladým designérům

Ohodnoťte tento článek
(0 hlasů)
Logo soutěže Best in Design
Logo soutěže Best in Design Zdroj: Best in Design
Zlín – Soutěž pro designéry Best in Design brzy spustí přijímání přihlášek. Stovky grafiků a produktových, interiérových nebo oděvních designérů tak budou mít čas do 17. února 2019 k odeslání svých prací odborné porotě. Motivace je podobně jako v loňských ročnících velká, absolutní vítěz získá peněžní odměnu 4000 € a možnost stáže v přední designerské firmě.

Letos pořadatelé zvolili téma [R]EVOLUCE. Pomocí kreativity zapojených designérů chtějí ukázat, že revoluce nemusí být vždy spojena s politickými činy. Soutěžních podkladů mohou soutěžící zaslat libovolné množství. Omezení je pouze jedno, a to věk. Účastníkovi nesmí být více než 30 let. Soutěží se ve čtyřech kategoriích: Industrial design, Product design, Fashion design a Communication design. Jedním z hlavních faktorů hodnocení je kreativita návrhu.

Soutěž Best in Design se koná pravidelně v rámci akce Zlín Design Week, týdnu plném přednášek, výstav a workshopů zaměřených na design. Poprvé se konala v roce 2009, ještě pod názvem Talent Designu. Pod názvem Best in Design je známá od roku 2017. Vyhlášení vítězů probíhá vždy na začátku května při zahajovacím galavečeru Zlín Design Week. Do loňského ročníku soutěže se přihlásily stovky účastníků z 52 zemí. Hlavní cena ale zůstala v České republice, absolutní vítězkou se totiž se svým návrhem skládací koloběžky stala studentka oboru Průmyslový design na ČVUT v Praze Markéta Nováková.

Naposledy upraveno:
Pro psaní komentářů se přihlašte

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Květen 2019 »
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace