Svoboda zůstává předsedou LFA, Jan Nezmar ve funkci končí

Ohodnoťte tento článek
(0 hlasů)
Logo LFA
Logo LFA Zdroj: https://www.lfafotbal.cz/
Praha - Pražské grémium z 12. května rozhodlo o setrvání Dušana Svobody na pozici předsedy Ligové fotbalové asociace (LFA). Pětačtyřicetiletý funkcionář, který byl nominovaný Spartou, tak v úřadu zůstane další čtyři roky.

Svá křesla obhájili vedle Svobody ještě místopředsedové Adolf Šádek z Plzně za 1.ligu a Petr Heidenreich z Ústí nad Labem zastupující Fortuna národní ligu. Václav Brabec a Dariusz Jakubowicz na pozicích členů ligového výboru pro 1. ligu zůstávají. Přidal se k nim dosavadní člen kontrolního výboru Tomáš Bůzek, ten vystřídal sportovního ředitele Slavie Praha Jana Nezmara, jemuž mandát skončil.

Komorou druhé ligy byl potom zvolen do ligového výboru za 2. ligu Tomáš Linhart z Chrudimi, jenž nahradil Tomáše Provazníka. V kontrolním výboru, tedy v druhém vrcholném orgánu LFA, doplnil dvojici Petr Hort a Vít Zavřel nově příchozí Libor Kleibl, který nastupuje  na místo Tomáše Bůzka.

LFA vznikla díky spolupráci klubů 1. a 2. ligy v březnu 2011. Vizí asociace je hájit zájmy profesionálních fotbalových klubů v České republice ve všech oblastech jejich činností. LFA současně řídí a organizuje profesionální fotbalové soutěže v České republice. Od října 2018 je členem mezinárodní organizace European Leagues, která sdružuje evropské fotbalové soutěže včetně těch nejvyspělejších.

Naposledy upraveno:
Pro psaní komentářů se přihlašte

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Říjen 2020 »
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace