ŽLUTÉ KUŘE POMŮŽE DĚTEM I NAVZDORY KORONAVIROVÉMU OPATŘENÍ

Ohodnoťte tento článek
(3 hlasů)
Letošní 22. ročník charitativní akce Pomozte dětem
Letošní 22. ročník charitativní akce Pomozte dětem Zdroj: https://www.pomoztedetem.cz/
Česká republika – Charitativní projekt Pomozte dětem je již tradičně spojený s celonárodní veřejnou sbírkou, kterou organizuje NROS (Nadace rozvoje občanské společnosti) společně s Českou televizí. Tradiční akce plná hudebních vystoupení na pomoc dětem v nouzi, se uskuteční i v letošním roce. Avšak poněkud jinak, než jsme byli dosud zvyklí.

Pořad odvysílá Česká televize 2.5.2020 od 20:01. Žluté kuře, které provází sbírku již od roku 1998, si tentokrát “obuje bačkory“ a uvede koncerty z obývacích pokojů jednotlivých interpretů. Na improvizovaném domácím jevišti vystoupí přední čeští interpreti. Zazpívá například Marie Rottrová, Petr Janda, Ewa Farná, Vojtěch Dyk nebo Monika Absolonová.

„Inspirací nám byly realizované počiny v zahraničí, zejména koncert televizní stanice FOX. Chtěli jsme ukázat, že lidé z kultury – muzikanti, herci a další osobnosti – jsou na tom v téhle situaci podobně jako my ostatní. Navíc nemohou dělat to, co umí nejlépe – zpívat a hrát pro publikum. Doufám, že uvolněná energie motivuje lidi, aby přispěli na dobrou věc, což sbírka Pomozte dětem bezesporu je,“ říká kreativní producentka pořadu Veronika Slámová.

Informace o tam, jak charitativní projekt podpořit, naleznete na tomto odkazu.

Naposledy upraveno:
Pro psaní komentářů se přihlašte

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Srpen 2020 »
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace