Kateřina Večeřová

Kateřina Večeřová

Olomouc-Ples mezi květy, tak se jmenuje již čvtrtý ročník společenské akce, kterou pořádají Výstaviště Flora, Zoologická zahrada a Technické služby města Olomouce. Brány Flory se otevřou 21. ledna pro všechny zájemce o atmosféru s nádechem televarieté.
po., 26. prosinec 2016 15:52

Alvaro Soler poprvé míří do Česka

Praha - Mladý a pohledný Španěl Alvaro Soler si získal srdce fanynek po celém světě. Tentokrát bude dobývat Prahu. V sobotu 18. února zazpívá své nejznámější hity ve Foru Karlín.
Akce s názvem Cinema Royal proběhla 29. října v Divadle Mír, byla v podání Ostravských herců v čele s výborným režisérem Pavlem Gejgušem, který režíruje Cinema Royal i představení v divadle Stará aréna. 
pá., 11. listopad 2016 00:44

Černou louku zaplnili kreativci

Ostrava - Na výstaviště Černá louka se přijeli podívat umělci a lidé, kteří mají zájem o jakékoli tvoření.  Tato každoroční událost je velmi navštěvovanou a vítanou akcí nejen pro Moravskoslezský kraj. Kreativ nabídl výrobky k prodeji, ukázky i workshopy.
Tomáš Lipina, student a frontman havířovské kapely Střepy, která teprve začíná zářit, poskytl rozhovor pro pres.upmedia.cz. Všechny příznivce pop-rockového stylu určitě potěší, že kluci ze skupiny nelenoší. Už mají za sebou několik vydařených koncertů a chystají se nahrávat své první album. V rozhovoru Tomáš Lipina mimo jiné prozradil, jak se k hudbě dostal nebo jak spolu členové skupiny vycházejí.