po., 26. prosinec 2016 15:52

Alvaro Soler poprvé míří do Česka

Alvaro Soler Alvaro Soler Zdroj: Fource Entertainment
Praha - Mladý a pohledný Španěl Alvaro Soler si získal srdce fanynek po celém světě. Tentokrát bude dobývat Prahu. V sobotu 18. února zazpívá své nejznámější hity ve Foru Karlín.

Jeho písně jsou chytlavé a stoupají na vrchní příčky hitparád. Nejznámější skladba Sofia, která jeho hlas dostala do uší skoro všech českých posluchačů, mu na serveru Youtube zajistila momentálně přes 258 miliónů zhlédnutí. Mezi jeho další hity, které vydal na svém prvním albu s názvem Eterno Agosto, patří například písně Volar, Agosto, Animal nebo populární El mismo sol, kterou nazpívala spolu s ním známá zpěvačka Jennifer Lopez, a která mu vynesla několik platinových i zlatých ocenění. Hudba byla vždy nedílnou součástí mého života. Kdykoli jsem procházel těžkým obdobím, pomohlo mi se do ní po hlavě ponořit," prohlásil Alvaro o své vášni k hudbě.

Původně měl být koncert v klubu Roxy, ale byl vyprodaný během pár dnů, takže se celá akce přesunula do prostornějšího Fora Karlín a nový prodej vstupenek zahájila Praha 11. listopadu v ceně 650 korun. K zakoupení jsou na fource.cz, GoOut.cz a v síti Ticketpro.

Zobrazeno 2212 krát
Naposledy upraveno: po., 9. leden 2017 08:49
Pro psaní komentářů se přihlaste