Vytisknout tuto stránku
st., 28. listopad 2018 13:15

Gastronomický zážitek na dosah ruky: Globus Olomouc otevírá novou restauraci

Restaurace Globus Olomouc Restaurace Globus Olomouc Zdroj: Globus.cz
Olomouc – Moderní prostory, nápaditý koncept i poctivá kuchyně. Olomoucká pobočka německého obchodního řetězce Globus nabízí svým zákazníkům od 23. listopadu zbrusu novou restauraci. Ta navazuje na tradici hypermarketu a klade důraz na čerstvost, kvalitu a dostupnost.

Restaurace nabízí snídaně, klasické i bezlepkové obědy v rámci poledního menu či samoobslužné i obsluhované bary, kde kuchaři připraví pokrmy přímo před zraky zákazníků. Rozkládá se na dvou patrech a poskytuje velkorysé možnosti usazení včetně dětského koutku. Z vrchního patra je výhled na prodejní pasáž.

Nabídka jídel zahrnuje klasickou českou kuchyni, zeleninové saláty, čerstvě upečené pizzy, ale také sladká jídla, bezlepkové variace či pokrmy z potravin Globus Zdravého světa. Doplňkem jsou vlastní dezerty – české nebo italské, poháry či zákusky.

Ceny jsou pro zákazníky příznivé. "Snažíme se je držet na rozumné hranici. Nicméně kvalitou i profesionalitou přípravy jídla se můžeme směle rovnat plnohodnotným restauracím v centru města,” říká Andrea Dvořáková, ředitelka hypermarketu Globus.

Jedinečný koncept Poctivá výroba Globus zahrnující vlastní řeznictví, pekárnu a cukrárnu v každé prodejně tak doplní také restaurace, která skloubí produkty jednotlivých výroben. Na zákazníky zde budou čekat také pravidelné tematické dny spojené s mezinárodní či ryze českou kuchyní, ty doplní vinné a bezlepkové semináře.

Zobrazeno 2260 krát
Naposledy upraveno: so., 1. prosinec 2018 19:52
Kateřina Svobodová

Související články

Pro psaní komentářů se přihlaste