Zuzana Šumlanská

Zuzana Šumlanská

pá., 25. duben 2014 19:37

Běhání v proměnách času

Samostatný projekt: sportovní specializace/psaná žurnalistika
Pro fanoušky Haruki Murakamiho nastává období čekání na novou knihu. Román 1Q84 vyjde v nakladatelství Odeon. Předběžně se mluví o datu 1.9.2012. Překlad bude obsarávat dvorní překladatel Tomáš Jurkovič.
OLOMOUC - Španělský cyklista Carlos Sastre, který vyhrál v roce 2008 Tour de France, bude mít v pondělí 16. ledna v 18:00 autogramiádu v prodejně Moto Morava na Brněnské ulici.
V pátek po poledni začalo kácení vánočního stromu pro olomoucké Horní náměstí. Dvacetimetrový smrk darovala rodina z Velké Bystřice, jeho kořeny ale sahají až do Tater, odkud si jej jako sazeničku přivezli.
OLOMOUC – Na konci června příštího roku přijde čas hobby běžců, ale i profesionálů. Centrum Olomouce se uzavře dopravním prostředkům a bude patřit pouze sportu, a především vytrvalostnímu běhu. A přihlásit se můžete již brzy. Organizátoři pro start registrací na Olomoucký běžecký festival vybrali zajímavé datum 11. listopad 2011, 11 hodin a 11 minut. A aby těch jedenáctek nebylo málo, v tento den také každá jedenáctá registrace obdrží běžecké tričko zdarma.