Anna Řezníčková

Anna Řezníčková

V Německu odsoudili prvního bojovníka Islámského státu

Zveřejněno v: ZPRÁVY
Islámský stát má ve svých řadách i evropské bojovníky. To potvrzuje i odsouzení vůbec prvního Němce za členství v teroristické organizaci. Muslimů žijících v Evropě, kteří se vydali bojovat za radikální hnutí, je ale víc.
  Ostrava - Do české fauny se vrací velké šelmy. Nejde sice o lva nebo tygra. Vlk a rys jsou však zcela dostačující. Právě tyto ohrožené druhy se po dlouhé době zase toulají v našich lesích. Včetně takového obra, jakým je medvěd hnědý. V rámci ochrany a rozšíření těchto zvířat vznikly v Beskydách tzv. vlčí hlídky.

Středozemní moře pohřbívá stovky uprchlíků

Zveřejněno v: ZPRÁVY
Už rok se o bezpečí převážně afrických uprchlíků stará italské námořnictvo. Nyní má dojít k velkým změnám, co se týče záchranných akcí. To by mohlo vést ke smrti tisíce lidí.

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Srpen 2019 »
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace