Prvorepublikový Karneval APA roztančil Olomouc

Ohodnoťte tento článek
(0 hlasů)
Karneval APA se nesl v atmosféře první republiky
Karneval APA se nesl v atmosféře první republiky Zdroj: www.akce.ftk.upol.cz
Olomouc - V pátek 6. dubna od sedmé hodiny večerní proběhl v BEA centru Olomouc 11. ročník Karnevalu APA. Akci pořádali studenti Katedry aplikovaných pohybových aktivit Fakulty tělesné kultury Univerzity Palackého.

 

Karneval se nesl v tématu první republiky. Odpovídal tomu jak oděv účastněných, tak i muzika hraná kapelou New Street Band. Program byl více než zajímavý. K vidění byla spousta vystoupení, představili se i kolegové z rekreologie a hosté se mohli těšit také na lákavé ceny z tomboly. Nejlepší cenou byl pobyt v Krkonoších v penzionu Luisa. Návštěvníci mohli vyhrát například poukazy na kosmetiku či do wellnes centra nebo třeba přepravu na letiště za mobilní telefon.

Organizátorkou akce byla Gabriela Adámková. "Organizátorkou akce jsem letos poprvé, pokaždé je organizátorem někdo jiný. Téma první republiky [jsem zvolila] jednak proto, že letošní rok je oslavou sta let od vzniku samostatného Československa a také, že je to velmi zajímavé a neobvyklé téma," vyjádřila se.

Celý večer bylo za drobný peníz k dispozici občerstvení v podobě sladkého talíře či obložených chlebíčků. Sekce VIP si mohla vybírat z rautu, který nabízel široký výběr jídla a pití. Vstupné činilo dvě stě padesát korun.

           

Naposledy upraveno:
Pro psaní komentářů se přihlašte

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Duben 2019 »
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace