Andrea Harciníková

Andrea Harciníková

Golf patří bez pochyby mezi nejpopulárnější světové sporty a jeho kouzlu propadla i dvacetiletá Sandra Bartošová „Pro mě je golf láska na celý život,” popisuje svůj vztah k oblíbenému sportu. S golfem začala už jako osmileté dítě, turnajů se účastní téměř dvanáct let a jinak si to ani nedokáže představit.
Kreslený seriál Avatar: Legenda o Aangovi (v originále Avatar: The Last Airbender) je i po 17 letech od svého finále stále velmi oblíbený, jak mezi dnes již dospělými, tak i mezi dnešními dětmi. Na jeho úspěch chtěl navázat v roce 2010 hraný film Poslední vládce větru, ovšem se nesetkal s nadšenými reakcemi a propadl mezi diváky i kritiky. Největší vlnu nespokojení ovšem vyvolal mezi skalními fanoušky původní série, kteří nesouhlasili se změnami v ději, jiném vyslovování jmen postav či jejich zobrazení. Není se tedy čemu divit, že když Netflix zveřejnil informaci, že další verze seriálu je v produkci, reakce byly rozporuplné.
Očekávaná hororová novinka Pět nocí u Freddyho (anglicky Five Nights at Freddy's, dále FNaF) konečně přichází do českých kin. Film je přístupný od dvanácti let a nadšení fanoušci plní kinosály.