Aneta Rossi

Aneta Rossi

V době, kdy se stále více lidí zaměřuje na ochranu životního prostředí, získává koncept „sekáčů“ mezi spotřebiteli, kteří hledají udržitelné alternativy, značnou popularitu. Tento rostoucí trend ekologický dopad rychlé módy a masové spotřeby.
Slow fashion, tento přístup zdůrazňuje udržitelnost, kvalitu a individuální styl, ať už jde o podporu lokálních výrobců, investice do udržitelných kousků oblečení nebo zvýšené povědomí o dopadech módního průmyslu na životní prostředí. Nákupy v sekáčích a na Vintedu jsou lepší způsob k tvoření vašeho šatníku.
Fashion event Dotek spojuje módní svět s charitativním úsilím. Představil svůj už dvanáctý ročník, který se uskutečnil v areálu Svit ve Zlíně. Mladé začínající designérky ze středních i vysokých škol zde představily své inspirativní kolekce. Celý event byl tradičně zakončený aukcí i afterparty.
Kosmetické zákroky a plastické operace během posledních pár let přestaly být tabu. Každý rok přináší nové trendy v této oblasti a spíše začíná být složité držet s nimi krok. Jen v USA se počet procedur v roce 2021 zvýšil o 54 %.
Tetování už není považováno za levnou módní ozdobu, ale spíše za elegantní a individuální formu sebevyjádření. Můžeme ho vidět na obálkách prestižních magazínů nebo u celebrit. I přes stále existující stereotypy v modelingovém průmyslu se postupně mění vnímání tetování.