Dominika Gregušová

Dominika Gregušová

pá., 25. duben 2014 03:02

S UPOLem za hranice

Samostatný projekt: kulturní specializace/ online žurnalistika Realizace projektu zde.
Televizní stanice HBO svým divákům od letošního dubna nabízí již druhou řadu úspěšného fantasy seriálu Game of Thrones (Hra o trůny) natočeného podle knižní série A song of Ice and Fire (Píseň ohně a ledu) amerického spisovatele George R. R. Martina. Autor ságy se podle magazínu Time dokonce stal jedním ze stovky nejvlivnějších lidí na světě.
čt., 19. leden 2012 18:00

SOPA?

SOPA. Slovo, na které jste nejspíše během posledních dní na internetu mnohokrát narazili. Co SOPA vlastně znamená, co je jejím cílem a proč?
po., 16. leden 2012 21:13

Přeměna olomouckého hradu

V centrum kulturního dění se v následujících letech promění Dómské návrší, známé také jako Olomoucká akropole. Úpravy areálu olomouckého hradu budou stát 110 miliónů korun.
st., 28. prosinec 2011 15:25

Příběh kamene v Olomouci

Olomoucké Vlastivědné muzeum chystá unikátní expozici s názvem Příběh kamene, a to v nově zrekonstruovaných prostorách původní jezuitské univerzity v Univerzitní ulici.
st., 23. listopad 2011 14:02

Lyžařská sezona je tu!

Letošní lyžařská sezóna pomalu začíná i v olomouckém kraji. V sobotu byl v Jeseníkách jako první uveden do provozu Ski areál Proskil v Branné na Šumpersku.
pá., 28. říjen 2011 15:42

Podzim ve znamení severských filmů

Letos na podzim se obyvatelé hanácké metropole mohou těšit z připravovaného festivalu severských filmů, který zde již počtvrté uspořádá občanské sdružení Severský filmový klub.