Karolína Hlůšková

Karolína Hlůšková

Praha - V sobotu 23. dubna 2022 se na letišti v Letňanech uskutečnil 1. popandemický open-air festival Pražský Majáles. Celá oslava začala průvodem města Prahou, který vedly družiny kandidátů na krále a královnu Majálesu 2022. V odpoledních hodinách se spustil program na třech pódiích. Na nich v průběhu dne vystoupilo pětadvacet účinkujících od studentských kapel po největší hvězdy současného mainstreamu. Speciálním hostem se stal Kazma a dnem provázel Jakub Kohák. Dále vystoupili Marek Ztracený, Mirai, Horkýže Slíže, Vypsaná fixa, Kontrafakt a další.
Praha – soubor Cirk La Putyka od 23. dubna do 14. května uvede v šapitó na holešovickém Výstavišti novou verzi svého nejnáročnějšího představení Cesty, které jsou určeny k oslavám 10. výročí vzniku souboru. Projekt obohatí aktuální směry, jimiž se soubor začal ubírat, dokonce i noví členové, kteří v souboru našli uplatnění po odchodu ze své rodné země. Celá inscenace je rozdělena do čtyř kapitol. V projektu se opět objeví vrcholná podoba současného cirkusu, akrobacie, žonglování, tance.
pá., 22. duben 2022 14:44

Strašnické divadlo pomáhá

Praha – Strašnické divadlo pomáhá Ukrajině. 22. dubna 2022 od 19. hodin se uskuteční charitativní koncert po Ukrajinu a nejen pro ni.
Incheon (Jižní Korea) – nejočekávanější esportová událost je tu. 32 nejlepších týmů se pere o titul mistra světa. Týmy jsou rozdělené do 4 regionů, Evropa, Asie, Austrálie a Severní a Jižní Amerika. Celý turnaj probíhá od 19. listopadu a na velké Grand finále se můžeme těšit od 17.12. do 19. 12. Hraje se o více jak 2 miliony USD.