Kristýna Krejčí

Kristýna Krejčí

Cíl práce Cílem této práce je představit Čechy pod Kosířem, zvláště pak dominantu této vesnice, jedinečné Muzeum historických kočárů Čechy pod Kosířem. Kvůli omezení šíření koronaviru došlo v tuzemsku na dlouhou dobu k zakázání veškerých kulturních akcí, stejně tak došlo i k zavření kulturních objektů. Mým cílem tedy bylo zjistit, jak se s touto situací vypořádává muzeum v malé vesnici na Hané. V době nouzového stavu muzeum také dokončovalo patnáctiletou výstavbu a chystalo se slavnostní otevření, jehož záznam byl vysílán online. Již od samotného začátku tohoto projektu jsem měla jasno, že o problematice i slavnostním otevření si budu muset promluvit s tím nejpovolanějším, ředitelem muzea kočárů Václavem Obrem.
Tři fotky paletky z drogerky, jedno selfíčko a jedna fotka s manžou a dítětem. Teď jedna fotka z výletu a taky fotky včerejší snídaně, obědu i večeře. Jedna fotka z fitka a jedna jakože selflove. Sem tam gramatická chybka v popisku, ale to zachrání dostatečné množství nejrůznějších emojis. Připomíná vám to někoho? Samozřejmě, že ano!
Opatření proti šíření koronaviru jsou pomalu na ústupu, avšak ještě nějaký ten pátek zůstaneme doma. Naštěstí nežijeme v dobách morových epidemií či v éře španělské chřipky. Díky technologiím se tedy můžeme kulturně (a do jisté míry i společensky) vyžít doma, z pohodlí vlastní postele.
st., 18. březen 2020 20:12

Miloši, kde jsi?

Republika bojuje se zákeřným nepřítelem. Tentokrát se ale nejedná o přemnožené hraboše, ani Babiše. Pokud nežijete pod kamenem, nebo nejste účastníkem německé reality show Big Brother, jistě jste zaznamenali, že nejen naši zemi zachvátil nový koronavirus.
Praha – Americké duo The Chainsmokers vystoupí v Tipsport Areně v rámci World War Joy tour. České publikum roztančí ve čtvrtek 8. října tohoto roku. Cena vstupného se pohybuje v rozmezí 1 590 - 1 890 korun.
pá., 13. prosinec 2019 10:37

Stormzy představí v Praze nové album

Praha - A child of grime, jak sám sebe Stormzy nazývá, vydal 13. prosince své druhé album Heavy Is The Head. Českému publiku jej představí v Malé sportovní hale už ve středu 4. března 2020. Show odstartuje ve 20 hodin, cena základního vstupného je 790 korun.
Gerald svým fanouškům přinesl předčasnou halloweenskou nadílku. Osm nadupaných tracků s neoposlouchanými rapovými jmény na featu, rádiovky, klubovky, temnější tóny a špetka nostalgie. Démoni a Andělé, dámy a pánové, zatáhněte rolety, dejte si sluchátka do uší a pojďme se společně vydat na cestu skrze Scary Nights!
po., 7. říjen 2019 09:46

Milky Chance opět vystoupí v Česku

Praha – Kytarista a zpěvák Clemens Rehbein spolu s producentem a DJem Phillipem Dauschem opět vystoupí v České republice. Hudebníci k nám zavítají v rámci světové tour Mind the Moon. Německá dvojice Milky Chance vystoupí ve Foru Karlín v neděli 1. března 2020. Vstupenky můžete koupit na webu goout nebo ticketmaster. 
Po třech dlouhých letech je americký rapper ScHoolboy Q oficiálně zpátky na scéně a přináší páté studiové album CrasH Talk. Deska vyšla v pátek 26. dubna tohoto roku a hostují na ní rapoví princové Travis Scott, 6LACK, 21 Savage, Ty Dolla $ign a další.
út., 16. duben 2019 14:19

„Rap Devil“ MGK se vrací do Prahy

Americký rapper Richard Colson Baker, známý pod pseudonymem Machine Gun Kelly aka MGK, se po dvou letech vrací do Čech v rámci Hotel Diablo World Tour. V pražském Foru Karlín představí v pondělí 9. září své hudební novinky z EP Binge a mnohem víc! Show startuje ve 20 hodin. Lístky jsou k dostání na webu GoOut, ticketmaster nebo viagogo.
Strana 1 z 2