Lenka Popelková

Lenka Popelková

Samostatný projekt – zdravotně-sociální specializace/fotožurnalistika
so., 10. prosinec 2011 23:30

Odklepnuto! Aukce vynesla 43 000 Kč

Dobré místo pro život a Kulturní Olomouc o. p. s. na aukci předmětů známých osobností získaly dalších 43 tisíc korun na pořízení startovního bydlení pro mladé lidi, kteří opouští Dětský domov v Olomouci. Kromé výnosu z této dražby putuje na speciální konto koruna z každého punče v kelímku, který se na Vánočních trzích v Olomouci prodá. Jen tím se k 8. prosinci vybralo už 260 tisíc korun.
pá., 2. prosinec 2011 10:47

Podpořte dobročinnou aukci

OLOMOUC - Snili jste někdy o oficiálním dresu Daviscupového týmu s podpisy Tomáše Berdycha, Lukáše Dlouhého, Jana Hájka, Radka Štěpánka nebo Jiřího Navrátila? Nebo spíše toužíte procestovat svět v knize prezidenta republiky Václava Klause- Zápisky z cest? Kolik lidí může říci, že jim knihu podepsal sám prezident? To všechno a mnohem více můžete mít, pokud přijdete ve čtvrtek 8. prosince 2011 v 17:00 do zasedací místnosti olomoucké radnice na dobročinnou aukci předmětů známých osobností.
Zažijte neopakovatelný kulturní zážitek v podobě pohádkového muzikálu Popelka na ledě. „I přesto, že se jedná o čistě českou inscenační formu, řadí se mezi světové unikáty,“ tvrdí režisér Jindřich Šimek, který již režíroval pohádkový muzikál na ledě Mrazík a romantický muzikál na ledě Romeo a Julie.