Lukáš Richtár

New York - Panterům se dnes v noci zadařilo. Na půdě Islanders totiž zvítězili 2:1 a srovnali tak sérii na 2:2. Celá série se pak vrací zpátky na Floridu, kde budou moci domácí strhnout vedení v sérii na svou stranu.
Praha - V dohrávce devatenáctého kola fotbalové Synot ligy mezi domácí Duklou a hostující Spartou vyšli naprázdno domácí. Ačkoliv Dukla vedla od 34. minuty díky gólu Tetoura, nedokázala toto vedení udržet a prohrála ve strhujícím závěru 1:2.
čt., 21. duben 2016 08:39

Aprílová noc patřila Andersenovi

Olomouc – Žáci druhých a třetích tříd ze ZŠ Olomouc, tř. Spojenců 8 se už šestým rokem účastnili akce „Noc s Andersenem“. Na děti čekal pestrý celovečerní program plný pohádek.
Paříž - Fotbalisté Paris Saint Germain si zajistili osm kol před koncem sezóny čtvrtý titul v řadě. V zápase jim stačilo pouhých 19 minut k tomu, aby bylo jasné, kdo bude letošním mistrem Francie. Troyes doma utrpělo drtivou porážku 0:9.
Hradec Králové - Hokejisté Moundfieldu v úvodním duelu play-off rozdrtili na domácím ledě Mladou Boleslav 5:2 a ujali se vedení v sérii 1:0.
Plzeň - Olomoučtí hokejisté nezvládli úvodní zápas letošního play-off. Na ledě domácí Plzně prohráli v prodloužení 0:1 a stejným poměrem se Plzeň ujala vedení v celé sérii.
Čtvrteční fotbalová Evropská Liga nám nabídla tři souboje českých zástupců. Zatímco Sparta měla postup jistý už z minulého kola, Liberec o něj musel bojovat s fotbalisty Marseille. Na druhé straně byla Plzeň - ta už měla předem jisté, že nepostoupí, a tak hrála jen o čest.
Před sametovou revolucí v roce 1989 jsme na kuchyňský spotřebič (například lednici) museli pracovat zhruba 37 dní. Dnes na stejnou věc stačí pouhých 72 hodin, tedy tři dny. Obdobné rozdíly bychom mohli uvést i u řady dalších výrobků. Ale snad nejvíc markantní rozdíl najdeme u nejcennějšího kovu, zlata.
Helsinky - Čeští hokejisté v závěrečném utkání na turnaji Karjala přece jen dokázali zvítězit nad favorizovanými Rusy 4:3 po samostatných nájezdech. Nový trenér české reprezentace Vladimír Vůjtek, který převzal pozici trenéra po Vladimíru Růžičkovi, se tak mohl radovat z první výhry. Přesto ale jeho mužstvo skončilo na turnaji po dvou předchozích porážkách na posledním místě.
ne., 1. listopad 2015 19:15

Oslabená Plzeň zdolala Spartu

Plzeň - Dvanácté kolo domácí fotbalové ligy přineslo šlágr mezi Plzní a Spartou. Tabulka mluvila jasně, pokud Plzeň na domácí půdě zvítězí, dotáhne se bodově právě na vedoucí Spartu. I když Plzeň odehrála více než půlku zápasu v oslabení, byli to právě domácí, kdo bral tři body.