Petr Křenek

Petr Křenek

Holešov – Páteční odpoledne v Holešově patřilo běžeckým nadšencům. Pětikilometrová trasa zahrnovala dva okruhy kolem zámecké zahrady s „finišem“ na zrekonstruovaném atletickém Stadionu Míru. Závod se poprvé za svou existenci konal na podzim. „Jsem rád, že i v posunutém termínu přišlo tolik účastníků,“ říká nadšeně ředitel závodu Ondřej Němec.
Berlín - Matyáš "Carzzy" Orság a jeho MAD Lions porazili o víkendu tým G2 a dostali se do finále jarní sezony League of Legends European Championship (LEC).
Základní část nejlepších lig světa je u konce a pomalu se nám rozjíždí vyřazovací část. Jen vítězný tým z každé ligy bude mít šanci zabojovat o MSI pohár. Letošní sezónu bude mít každý tým mnohem více motivace, protože vítězný tým získá pro svůj region bonusový slot pro nadcházející mistrovství světa v Číně.
Fotbalový klub Everton se v posledních pěti letech pohyboval uprostřed tabulky a byl ve stínu rivala z Liverpoolu na úspěch čeká už více než 20 let. Letos se zatím drží v popředí tabulky anglické ligy a tým podává konzistentní výkony jak v už lize, tak i v poháru. Co za touhle změnou stojí a jak velkou roli v tom hraje italský stratég Carlo Ancelotti?
Itálie - Zlatý míč letos nebude znát svého vítěze, ale ocenění za nejlepšího hráče do 21 let neboli Golden boy již svého vítěze zná a stal se jím právě norský útočník Erling Håland. Håland,který celý rok dával góly za Dortmund, Salzburg či reprezentaci získává své první individualní ocenění po neskutečné sezóně.