Stanislav Jakeš

Stanislav Jakeš

Je spousta specializovaných časopisů a internetových portálů, které se zabývají radami pro výběr toho správného vybavení na různé sporty, ať už na cyklistiku, lyžování nebo třeba golf. Jenže kvalitních rad pro ty, kdo rádi běhají, nebo jen chodí zdolávat obtížnější terény, mnoho není. Tato recenze ale rozčeří klidné vody všech prodejců s vybavením pro pohyb ve volné přírodě napříč všemi značkami.
Účastníci nové hry s názvem Exit game jsou dobrovolně uvězněni v uzavřeném prostoru plném hádanek. Pokud je vyřeší, dostanou se ven. Vše se točí kolem tematického příběhu ve stylizovaném prostředí.
Marek Keprt je klavírista, skladatel a vyučující na katedře muzikologie na Univerzitě Palackého v Olomouci. Studoval na Universität für Musik und darstellende Kunst ve Vídni. Také je ředitelem 7. festivalu soudobé vážné hudby MusicOlomouc 2015.
Sjezdař Ondřej Bank definitivně ukončil závodní sezónu.
ne., 18. prosinec 2011 18:08

Začala zimní sezóna v Jeseníkách

Příznivci zimních sportů mají konečně důvod k radosti. Po srážkově nebývale skromném listopadu a začátku prosince přišlo sněžení a v mnoha tuzemských střediscích se naplno rozjíždějí vleky a lanovky. Největší zásluhu na tom ovšem nese umělý sníh.