Tereza Slavíková

Tereza Slavíková

Samostatný projekt Tereza Slavíková - TV žurnalistika/kultura Realizace: https://www.youtube.com/watch?v=eq_w6GUmBKg&feature=youtu.be
Před 2,5 lety si Pavel Klega alias Pavel Adventurer sbalil věci a odjel do světa plnit si své sny, a to stopem. Nyní procestoval již 23 zemí a při svých cestách urazil víc než 22 tisíc kilometrů. O svých nevšedních zážitcích z cest píše blog a natáčí videa. Po únorovém příjezdu domů také vyrazil napříč českými městy se svou přednáškou o jeho dobrodružstvích.
út., 2. květen 2017 19:52

Daruj kabelku a pomoz zachránit život

Zábřeh - Pokud máte doma zachovalé kabelky, batohy, tašky, peněženky nebo cestovní tašky a kufry, které již nepotřebujete, můžete je darovat na KABELKO…mánii, která se bude konat 13. a 14. května v Zábřehu. Svým darem pomůžete zachránit životy těžce nemocným pacientům.
Česká republika-Na YouTube má skoro 860 tisíc sledovatelů, nedávno otevřel Zetko v Praze a nyní si splnil další sen – vlastní burger v McDonaldu. Řeč je o Jirkovi Královi, českém youtuberovi, jehož burger jste mohli celý duben ochutnat ve všech restauracích McDonald’s v České republice.
Už po devětatřicáté se v pátek 31. dubna bude konat Běh Výstavištěm Flora Olomouc. Jedná se tak o jeden z nejstarších běžecký závodů, který letos odstartuje v pátečních 17 hodin od Café restaurantu Fontána ve Smetanových sadech.
Děčín - Lady Annahell je malý obchůdek na Labském nábřeží v Děčíně, který nabízí netradiční sortiment – šaty v pin-up stylu. Jeho majitelka, Anna Masojídková, zde prodává šaty vlastní značky Lady Annahell a stejně pojmenovala i svůj první obchod.
Česká republika/Afghánistán - Care packages, v Americe naprosto běžná věc, u nás stále málo známá. Jedná se o tzv. „pečující balíčky“ pro vojáky na misi. Podporu můžou dárci poslat například 7. strážní rotě na vojenskou základnu Bagram v Afghánistánu, dále na stanoviště v Kábulu nebo Mali, a to nejen rodinní příslušníci, ale i kdokoliv jiný.
st., 26. říjen 2016 20:35

Česká Miss 2017 mění svou podobu

Praha - Soutěž Česká Miss 2017 prochází tento rok kompletní proměnou. Nejenže vyměnila ředitelku Marcelu Krplovou a nově ji povedou partneři Martin Ditmera a Eva Čerešňáková, ale také přichází s úplně novou podobou, která se od všech předchozích ročníků diametrálně liší. Finálový večer bude velkolepou show pro několik tisíc diváků a vystoupí zahraniční pěvecká hvězda. Výrazné zapojení široké veřejnosti, divoká karta i charitativní rozměr, to vše a mnohem více se odkrylo na tiskové konferenci.
st., 26. říjen 2016 13:19

Hlasování o Blogerku roku odstartovalo

Praha - Semifinálové kolo Blogerky roku 2016 právě odstartovalo. Od 24.10. do 7.11.2016 mohou návštěvníci portálu BlogerkaRoku.cz posílat své hlasy nominovaným blogerkám v kategoriích Beauty, Fashion, Life, Food, Video a Objev roku. Letos se nově volí i bloger roku na stránce BlogerRoku.cz a to ve dvou kategoriích: Bloger a Video Bloger roku.
Krabčice - Koncem dubna se již tradičně bude konat Řípská pouť. I letos v rámci doprovodného programu vystoupí několik kapel, zpěváků a zpěvaček. Na zveřejněném programu se objevila mimo jiné i kapela Ortel. Právě ta vyvolala největší rozruch na sociálních sítích a dokonce byla proti jejich vystoupení na Řípské pouti vytvořena petice.
Strana 1 z 3