Lukáš Blokša

PRAHA - Mužské superfinále v O2 aréně přineslo zajímavou podívanou a velkou bitvu. Výkony brankářů držely ve hře oba týmy, šťastnějšími nakonec byli hráči Chodova. Ti po vítězství 5:4 v základní hrací době slaví svůj první titul v mužské extralize. Utkání sledovalo 12 144 diváku, kteří tak vytvořili nový rekord mužské extraligy v počtu diváků na zápas.
Česká televize přinese fanouškům kultovního Sherlocka z britské televize BBC premiéru premiérového dílu mezi třetí a čtvrtou sérií 24 hodin po britské premiéře. ČT 2 odvysílá dlouho očekávaný speciální díl Sherlock: Přízračná nevěsta už v sobotu 2. ledna.
Praha - Blíží se nová televizní sezóna a na obrazovkách České televize se od první poloviny ledna příštího roku bude prohánět hned několik úspěšných zahraničních seriálů. Na obrazovkách se tak objeví například americký seriál Dům z karet, který slaví úspěch u diváků i kritiky, Emmy a Zlatými glóby dekorovaní Šílenci z Manhattanu, mafiánská Gomora, nebo australsko-britské Stíny nad jezerem.
Brno - Česká reprezentace vedla ve třetím klání turnaje Euro floorball tour nad Švýcarskem po dvou třetinách o tři branky v poměru 5:2. Třetí třetinu však Češi hrubě nezvládli, a museli tak na domácí palubovce zkousnout i třetí porážku, tentokrát po výsledku 5:6.