Miroslav Šilák

Miroslav Šilák

Časopis F81

Zveřejněno v: DTP žurnalistika
Samostatný projekt DTP / kulturní specializace. Časopis F81          Miroslav Šilák
Ženeva - Za poslední dva roky naočkovali zdravotníci v zemích se středními a nízkými příjmy více než jeden milion pacientů. Použili revoluční vakcínu proti žloutence typu C. Ta je velice účiná, rychlejšímu rozšíření však brání vysoká cena léku.

Irák na pokraji ekocidy

Zveřejněno v: ZPRÁVY
Mosul – Severní Irák zažívá další utrpení. Taktika spálené země, kterou používá organizace Islámský stát, má za následek zhoršení ovzduší a respirační problémy tamních obyvatel.

Ruské Centrum tolerance získá cenu Madanjeeta Singha

Zveřejněno v: ZPRÁVY
Moskva – Organizace OSN pro vzdělání, vědu a kulturu (UNESCO) předá cenu Madanjeeta Singha ruskému Centru tolerance. Ceremoniál proběhne 16. listopadu v pařížském centru UNESCO.

Zdravotníci očkovali irácké děti proti obrně

Zveřejněno v: ZPRÁVY
Bagdád – Minulý týden proběhla pětidenní očkovací kampaň zaměřená na dětskou obrnu. Cílem irácké vlády bylo naočkovat téměř 6 milionů dětí mladších pěti let.

Praha bude hostit FIBA 3x3 World tour

Zveřejněno v: ZPRÁVY
Mezinárodní basketbalová federace (FIBA) představila plán pro pátý ročník FIBA ​​3x3 World Tour. Mezi pořadatelská města opět patří i Praha.

Kawhi Leonard obhájil cenu pro nejlepšího obránce

Zveřejněno v: ZPRÁVY
New York - Křídelní hráč San Antonio Spurs, Kawhi Leonard, získal další ocenění. Po své první nominaci do All-stars týmu, obhájil cenu NBA pro defenzivního hráče roku a podtrhl tím úspěšnou sezónu druhého nejlepšího týmu Západní konference.

Svět vstupuje do poslední fáze boje proti obrně

Zveřejněno v: ZPRÁVY
Ženeva – Tento týden začala největší a nejrychlejší celosvětová změna vakcíny v historii. Zdravotníci přestali používat trivalentní vakcínu proti obrně ve více než 150 zemích celého světa. Nový očkovací systém poskytuje lepší ochranu proti obrně, zejména u dětí náchylných k infekci.

Malawi nasazuje bezpilotní letouny v boji proti HIV

Zveřejněno v: ZPRÁVY
Lilongwe - Vláda státu Malawi a Dětský fond OSN (UNICEF) začali testovat používání bezpilotních letounů pro přepravu odebíraných vzorků krve. Urychlil by se tím dlouhý proces testování potenciálních HIV kojenců a umožnilo včasné zahájení léčby.

Audi představilo světelný systém Sintesi

Zveřejněno v: ZPRÁVY
Frankfurt nad Mohanem - Audi přichází s novým designem stolních světel a závěsných lamp Sintesi, který vychází ze spolupráce s Mnichovskou značkou svítidel Occhio. Na veletrhu Light + Building ve Frankfurtu nad Mohanem bude k vidění do 18. března. Do prodeje se dostane začátkem příštího doku. 

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Červenec 2020 »
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace