st., 14. říjen 2009 15:18

Domácí Olomouc vrátila Kadaňi drtivou porážku z minulé sezóny

Co bylo největší motivací hráčů Mory Olomouc před tímto zápasem? Vrátit kadaňanům loňský debakl 0:4. Tento úkol by se mohl znát poměrně obtížný, jelikož Kadaň prahla po tom tento kousek zopakovat, ale první třetina tomu vůbec nenasvědčovala a domácímu ledu vládla Olomouc.

Tuto převahu však dokázali v gól proměnit pouze jednou a to v oslabení hostujícího družstva. Převaha Olomouce trvala i ve druhé třetině a kohouti svým kadaňským protihráčům v posledních 4 minutách nadělili neuvěřitelné 3 góly, na nichž většinový podíl měli hráči Polodna a Davídek. Dalo se očekávat, že se Kadaň bude v poslední třetině rvát alespoň o jeden bod a v jejím začátku byla vidět obrovská snaha Severočeských hráčů. Olomoučtí hráči ale zavčas začali útok odvracet a skóre si navýšili ještě o jeden gól. Loňskou porážku tedy Mora Olomouc vrátila se vší parádou. Zápas skončil 5:0 a Olomouc je nyní na  3. místě v tabulce.