ZPRÁVY

V obchodně-společenském centru Olomouc CITY bude celý příští týden věnován sportu, konkrétně tomu bojovému. Proběhne zde totiž výjimečná sportovní akce s názvem Týden bojovníků, kterou pořádá Český svaz thajského boxu. Na exhibici se představí přední čeští sportovci a pokusí se o nepřetržitý 24 hodinový turnaj, což by znamenalo zápis do české i světové Guinessovy knihy rekordů.
Zveřejněno v: ZPRÁVY
Napsal(a)
Velkou vodáckou akci nabídne o víkendu 18.-19. dubna řeka Moravice. Spolek vodáků Campanula chystá její otevření a první vodní sjezdy letošní sezóny. Akci ocení jak profesionálové, tak i začátečníci, pro které je určen dolní tok.
Zveřejněno v: ZPRÁVY
Napsal(a)
Pod záštitou České asociace studentů psychologie proběhne na konci března v prostorách Uměleckého centra UP Olomouc VI. ročník celostátní konference „Sex… o nás, vás i vás“. Konference bude zaměřena na téma sexuality z pohledu oboru psychologie, sociologie, sexuologie, ale například i práva.
Zveřejněno v: ZPRÁVY
Napsal(a)
Dne 6. 11. měli studenti UP příležitost zúčastnit se ve Freskovém sále na Katedře žurnalistiky přednášky Štěpána Woldeho, marketingového ředitele firmy ARBOmedia.
Zveřejněno v: ZPRÁVY
Napsal(a)
V rámci cyklu přednášek Média dnes proběhlo v úterý 20. 11. setkání s prof. Stanislavem Hubíkem, CSc., který před studenty vystoupil s výkladem na téma Média a rychlost. Navázal tak na řadu přednášek, které proběhly na Katedře žurnalistiky UP v minulých týdnech. Avšak oproti prakticky zaměřeným odborníkům z mediální sféry, nastínil filozof a sociolog S. Hubík problém mediace z teoretického hlediska.
Zveřejněno v: ZPRÁVY
Napsal(a)

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Říjen 2020 »
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace