Kristýna Pátková

Kristýna Pátková

po., 24. duben 2023 16:55

Tři měsíce v Řecku

Den po maturitě si sbalila kufry a vyrazila na tři měsíce do Řecka. Strávila je jako animátorka pro Cestovní kancelář Alexandria. "Ty lidi, co potkáte se stanou vaší druhou rodinou, být animátor je obrovská zkušenost. Jinde nezažijete nic podobného," popisuje mi svoje zážitky Veronika Buchtová.
ne., 23. duben 2023 16:01

Doba alkoholová

Panák slivovice na nízký tlak, bolest krku nebo na zlomené srdce. Sklenka červeného na boj s cukrovkou a Alzheimerem. Fungují opravdu tyto sto let staré rady anebo jsou to jen geniálně vymyšlené výmluvy omílané při každé společenské události? Nejčerstvější výzkum trvající deset let nepřinese radost většině z nás. Změní to ale v naší společnosti něco? Otřese to snad základy dlouhotrvající doby alkoholové?
čt., 24. listopad 2022 22:16

Letošní CVVZ a návštěva Kovyho

Letošní Celostátní vzájemná výměna zkušeností, neboli CVVZ proběhla ve dnech 11.-13. listopadu ve městě Skuteč. Program přímo praskal ve švech různými přednáškami, semináři a lekcemi. Účastnící si vyzkoušeli velké množství aktivit od kreativních a výtvarných přes vědomostní až po pohybové. Nechyběla ani návštěva youtubera Karla Kováře alias Kovyho a jeho přednáška o strachu, motivaci a stanovení cílů.