Martin Gajdošík

Martin Gajdošík

Vlachova Lhota – V jedné z nejmenších obcí na Zlínsku se celá obec chystá na velké oslavy, tamější sbor dobrovolných hasičů se chystá oslavit své stoleté výročí od jeho založení. Celá akce bude probíhat 13. července. Připravována je přehlídka hasičské techniky, ukázka požárního útoku mladých hasičů a slavnostní bohoslužba.
Doping a fotbal, dva světy, které se příliš často nestřetávají. Otřásají základy fair play a vrhají stín na reputaci fotbalových hvězd, ale také klubů, za které nastupují. Paul Pogba, mistr světa z roku 2018 je posledním takovým případem. Pojďme se podívat do historie na nejznámější případy fotbalového dopingu.
Ve Valašských Kloboukách na Zlínsku začínají přípravy jubilejního 30. ročníku Valašského mikulášského jarmeku. Ten patří mezi nejvyhledávanější adventní akce v kraji. Hosté se mohou těšit na mikulášský průvod, stánky s řemeslnou výrobou a soutěže. Jarmek začíná v pátek 1. prosince rozsvícením vánočního stromu a hlavní část programu se uskuteční v sobotu 2. prosince.
čt., 23. listopad 2023 13:21

Trenér Šilhavý u reprezentace končí

OLOMOUC - Česká republika pojede na Euro, ale nyní už bez Jaroslava Šilhavého a jeho trenérského týmu. Čeští fotbalisté skončili ve skupině druzí za Albánií. Po úspěšném vítězství 3:0 s Moldavskem v Olomouci oznámil dvaašedesátiletý trenér se svým realizačním týmem konec. „Už před zápasem jsme se rozhodli, že pokračovat nebudeme.“ řekl po zápase kouč.