Matěj Wróbel

Matěj Wróbel

čt., 20. duben 2017 00:02

Bayern přišel o Neuera

Madrid – Krušné časy zažívá Bayern Mnichov. Po vyřazení z Ligy mistrů přišel bavorský klub o svou brankářskou oporu Manuela Neuera. Ten si v utkání s Realem Madrid zlomil levou nohu a sezona tak pro něj nejspíše skončila.
Leicester – Fotbalový zázrak minulé sezóny Leicester city vypadl ve čtvrtfinále Ligy mistrů, ve kterém sváděl boj s Atleticem Madrid. Pohádka, kterou by nevymyslel ani Andersén, tak skončila. V souběžně hraném utkání vyzrál v prodloužení Real Madrid na Bayern Mnichov a doplnil tak městského rivala v semifinále.
čt., 16. březen 2017 15:51

Ester Ledecká se stala mistryní světa

Sierra Nevada - Tento týden je pro českou snowboardistku Ester Ledeckou zlatý s odstínem stříbrné. Na mistrovství světa ve španělské Sierra Nevadě započala svou sbírku stříbrem z paralelního slalomu a další den si v obřím slalomu vyjela titul mistryně světa.
Indian Wells - Lucie Šafářová napodobila výkon Kristýny Pliškové a po shodné výhře 2:0 na sety postupuje do druhého kola turnaje v Indian Wells na úkor Španělky Laury Arruberrenaové. Ve druhém kole se utká se semifinalistkou Australian Open CoCo Vandewegheovou z USA.
čt., 9. březen 2017 21:06

Rakitič prodloužil v Barceloně

Barcelona - Středopolař Ivan Rakitič prodloužil kontrakt s Barcelonou o dva roky. Katalánský tým si tak pojistil služby chorvatského reprezentatna do roku 2021 a jeho výstupní klauzuli stanovil na 125 milionů eur (3,4 miliardy korun).
Manchester - Special One se bude muset obejít bez svého útočného esa. Zlatan Ibrahimović obdržel disciplinární trest a do hry nezasáhne v příštích třech zápasech. Jeho soupeř Mings dostal dokonce pětizápasový distanc.
Třinec – Skupina Traktor zavítala do severomoravského města v rámci svého turné Artefuckt tour, které pořádají u příležitosti vydání nové desky Artefuckt. Kapela vydala svou čtvrtou desku v květnu, turné rozjeli až v říjnu. O hostování na turné se dělily kapely Komunální odpad a The Pant.
so., 26. listopad 2016 18:34

Michal Čajkovský odchází do KHL

Praha – Sobotní podvečer byl pro hokejovou Spartu rušný. Z klubu odešel klíčový hráč Michal Čajkovský. Pozitivnější pro pražany je prodloužení smlouvy z pěti hráči.
Liberec – Z libereckého hospice dorazila smutná zpráva. Zemřel herec František Peterka, který se zapsal do srdce mnoha generací jako Krakonoš ze série Krkonošské pohádky, nebo jako Fantomas v seriálu Arabela.
Praha – Poslanecká sněmovna bude hlasovat o návrhu poslanců Stanislava Grospiče, Vojtěcha Filipa, Jaroslava Borky, Zdeňka Ondráčka a dalších, na vydání ústavního zákona o referendu o vypovězení Severoatlantické smlouvy. Pokud tento návrh projde schvalovacím procesem, prezident republiky vyhlásí referendum do třiceti dnů od účinnosti tohoto ústavního zákona.
Strana 1 z 2