st., 2. prosinec 2015 23:25

Aňa Geislerová vydala knížku, chystá ještě dvě

Nová kniha P.S. Nová kniha P.S. Zdroj: www.martinus.cz
Jedna z nejznámějších českých hereček Aňa Geislerová pokřtila na začátku prosince svou první knihu s jednoduchým názvem P.S. Jedná se o sbírku sloupků, které psala posledních pět let pro přední český módní časopis Elle. Publikaci ilustrovala autorčina sestra Lela Geislerová. Na křest ji přišlo podpořit hned několik hereckých kolegů.

Aňa Geislerová je jednou z nejúspěšnějších českých hereček, což dokazuje pět Českých lvů, které už za svou kariéru stihla získat. Přes deset let se podílí na organizaci charitativního Vánočního bazaru v Mokré čtvrti a patří mezi ambasadorky Avon Pochodu proti rakovině prsu. Letos se rozhodla prorazit v dalším oboru a vydala knihu.

Čtenářkám dámského měsíčníku Elle je její sloupek jistě důvěrně známý, nyní si jej může přečíst i širší veřejnost. Jelikož vycházel v pravidelných intervalech a popisoval nejnovější zážitky autorky, Aňa knihu sestavila do podoby deníku. Ilustrací se chopila Lenka Geislerová, přezdívaná Lela, která se řadí mezi nejoceňovanější tuzemské výtvarnice.

U jedné knihy však Geislerová nekončí. "Chtěla bych, aby tyto knížky byly tři. Ve stejném formátu a zhruba ve stejné úpravě. To musím udělat, už vím jak na to, ten proces už znám," uvedla autorka pro ČTK. Ke knize vyšla i audiokniha, kterou namluvila sama herečka, hudbu složil Roman Holý. Během křtu prvotiny ji kromě sester Lely a Ester Geislerových přišli podpořit i další herečtí kolegové. Osobně poblahopřát jí přišel například herec Ondřej Brzobohatý, herečka Martha Issová či dokonce režiséři Jan Hřebejk a Jiří Strach.

Zobrazeno 1940 krát
Naposledy upraveno: čt., 3. prosinec 2015 10:48
Pro psaní komentářů se přihlaste