ne., 28. listopad 2021 20:15

Bílý vlk, Henry Cavill se vrací na Netflix: jeden z nejúspěšnějších seriálů roku 2019 se dočkal pokračování!

Bílý vlk, Henry Cavill se vrací na Netflix: jeden z nejúspěšnějších seriálů roku 2019 se dočkal pokračování! Zdroj: NETFLIX
Pokračování výpravného fantasy seriálu na motivy Andrzeje Sapkowského Zaklínač (The Witcher) se sice opozdil kvůli koronavirové pandemii, ale na naše obrazovky se dostane již 17. prosince.
NETFLIX

Geralt z Rivie (Henry Cavill) společně se Ciri (Freya Allan) odchází na nebezpečné místo – na prastaré sídlo zaklínačů pevnosti Kaer. Mezi tím na zemi panuje chaos a lidé, elfové a démoni bojují o nadvládu za pevností. Přesně tak zní první zmínky od společnosti Netflix představené v srpnu tohoto roku.
Fanoušci knižních předloh od Andrzeje Sapkowského budou určitě potěšeni, protože se zde objeví několik nových postav. Zvláštním lákadlem může být postava elfské královny Enid an Gleanna nebo Nivillen, jehož si zahraje Kristofer Hivju, který je znám ze seriálu Hry o trůny. Objeví se i Geraltova „rodina“ zaklínačů včetně Vesemira, kterého si zahraje Kim Bodnia..
Zatímco první série byla složitá, díky překrývajícím se časovým liniím, druhá bude pouze v jedné. Na osmi dílech se vystřídali režisérky Sarah O´Gormanová, Geeta Patelová a řežiséři Stephen Surjik, Ed Bazalgette. Všichni režírují po dvou dílech.
A co víc? Fanoušci na webu Redanian Intelligence se domnívají, že pokud vše půjde podle plánu, mohli bychom vidět 3. sérii zhruba 8-9 měsíců po skončení natáčení, stejně jako tomu bylo u sérií 1. a 2., což by znamenalo, že 3. série se na obrazovky dostane na jaře 2023.

Zobrazeno 147 krát
Naposledy upraveno: ne., 28. listopad 2021 21:39
Pro psaní komentářů se přihlaste