po., 3. prosinec 2018 23:38

Brno pozor, Rybičky 48 plujou

Kapela má co ukazovat nejen po hudební stránce Kapela má co ukazovat nejen po hudební stránce Zdroj: rybicky48.cz
Brno - Rybičky 48 vyrážejí do Brna, a sice do haly Vodova, kde se v sobotu večer 15. prosince uskuteční speciální vánoční koncert a proběhne i křest nového dvojalba Best Fuck Off.

Tato populární pop-punková kapela si naplánovala pro Brno něco speciálního a to vánoční koncert s křestem desky Best Fuck Off, která spatřila světlo světa v říjnu. Na tomto dvojalbu můžete najít hity jako Klasický pomalý song, Správní chlapi a nebo Američan z Poličan. Tímto koncertem uzavřou svou tour po České republice v roce 2018.

„Jedná se o jediný koncert se speciální show, která bude k vidění jen a jen v Brně. Naše koncerty bývají beznadějně vyprodané, proto s nákupem vstupenky neotálejte,” uvedla kapela na svém facebookovém účtě. I tak na brněnský koncert zbývají stále volné vstupenky.

Rybičky 48 vznikly v roce 2002 v Kutné Hoře a to ve složení Kuba Ryba (basa, zpěv), Petr Lebeda (kytara, zpěv) a Ondra Štorek (bicí, zpěv). V roce 2014 se k nim připojil Michal Brener, který hraje na kytaru a také zpívá. Banánové rybičky, jak se kapela původně jmenovala, má za sebou už mnoho známých hitů, z nichž některé vyhrály české hitparády.

Nejznámějším albem Rybiček je Tohle je rock 'n' roll, vy buzny, které vzniklo v roce 2013 a nejznámějšími hity jsou Emily, Slibuju, že nebudu pít či Léto, které skupina nahrála se zpěvákem Pekařem a Jimmy Vošoustem. Singl Léto se stal letním hitem roku 2015.

V tomhle roce dokonce kapela navštívila i západní pobřeží Severní Ameriky, kde natočila videoklip k singlu Američan z Poličan.

Zobrazeno 1211 krát
Naposledy upraveno: st., 5. prosinec 2018 23:37
Pro psaní komentářů se přihlaste