čt., 16. březen 2023 11:04

Imago - vaše vstupenka do světa fantasy

Imago Imago Zdroj: Imago
Sníte o tom, že se jednoho dne budete moci ocitnout ve světě, kde se můžete stát rytířem v zářivé zbroji na cestě za vzrušujícím dobrodružstvím, toulat se světem jako potulný bard se zlatem v hrdle, nebo se vžít do role hrdého lesního elfa, jehož šíp nikdy nemine svůj cíl? Nebo jste prostě jen fanoušek některé z mnoha fantasy ság a toužíte po slušivé mikině, přívěsku, či plakátu se svými oblíbenými hrdiny? Pokud ano, pak je obchod imago tím pravým místem pro vás.

Sledovat své oblíbené fantasy filmy a seriály, nebo listovat knihami plnými dobrodružství našich oblíbených hrdinů je určitě pro mnohé skvělý pocit. Stává se ale, že občas zatoužíme po nějaké relikvii z těchto námi tak milovaných světů. Ať už se jedná třeba o repliku Jednoho prstenu, kouzelnické hůlky, či třeba peněženky, trička nebo slušivého batohu. Prostě něco, čím můžeme dát najevo, že jsme skutečnými fanoušky. Právě takových předmětů má imago ve své nabídce tisíce, a to ze všech možných seriálů, filmů, knih, her i mangy. Kromě těch nejznámějších titulů, jako jsou Harry Potter, Pán prstenů, Doctor Who nebo Zaklínač je zde i mnoho jiných.

U replik a licenčních předmětů to ale nekončí. Pokud sháníte například oblíbenou knihu v originálním jazyce, její limitovanou edici, nebo toužíte po doplňkových publikacích, které v běžném knihkupectví nejsou k dostání, máte slušnou šanci, že v imagu najdete přesně to, co hledáte. Široký výběr se neomezuje pouze na knihy. K dostání jsou i psací potřeby s tématikou filmů a seriálů, nebo vyrobené z přírodních materiálů. Seženete také populární deskové hry, akční figurky, nebo příručky a kostky k Dračímu Doupěti.

Pro milovníky cosplayů a LARPu (Hra na hrdiny) je Imago skutečně splněným snem. Nejen že se zde dostanete ke kvalitně zpracovaným kostýmům, či k jejich doplňkům od licencovaných a renomovaných výrobců. Imago má také svou vlastní dílnu, ve které je velká část nabízeného zboží z kategorie LARP a kostýmů vyráběna. Máte tedy nejen naprostou záruku autentičnosti, založené na ruční práci a použitých materiálech, ale také garanci kvality. Ať už kupujete kazajku, plášť, masku nebo meč, nemusíte se bát, že byste na příští LARP akci nezapůsobili.

Nápad založit tento obchod, specializovaný na fantastiku, se zrodil roku 2004 v Ostravě. Počátečním impulsem byla láska k Fantasy žánrům a samotná účast zakladatelů ve světě LARP. Během let se z dílny, vyrábějící kostýmy pro tento účel, vyvinula firma, která je jednou z nejspolehlivějších a nejžádanějších nejen v České republice. Tento úspěch byl možný především díky zápalu pro věc, který team imago ani po devatenácti letech neopouští. Pokud máte zájem o vstup do světa LARP nebo chcete jen udělat radost sobě, či přátelům tematickým dárkem z jejich oblíbeného Fantasy universa, kde jinde hledat než právě v imagu.

Zobrazeno 186 krát
Naposledy upraveno: čt., 16. březen 2023 21:33

Související články

Pro psaní komentářů se přihlaste