út., 29. březen 2016 11:29

CoffeCat pořádá Jarní dobročinný bazárek

Oficiální pozvánka na akci Oficiální pozvánka na akci Zdroj: facebook.com
Olomouc - Oblíbená kočičí kavárna na Vídeňské ulici pořádá dobročinný Jarní bazárek. CoffeCat a organizace Pomocné ruce různými způsoby sbírají peníze pro opuštěné a nemocné kočky. Jendou z nich je právě prodávání darovaných věcí. Všichni kočičí milovníci se mohou v sobotu 16. dubna právě v kavárně plné koček podílet na této akci pro dobrou věc. Ať už darováním něčeho k prodeji, nebo samotným nákupem věcí.

Do konce března organizátoři sbírají různé předměty a výrobky, které se budou prodávat. Podle příspěvků na události na facebookových stránkách se návštěvníci můžou těšit na polštáře se zvířecími vzory, ručně dělané náušnice nebo i perníčky a různé jiné maličkosti. „Je hodně kočiček, které potřebují domov, a ráda jim pomůžu tím, že se zúčastním. Myslím, že je skvělé, že je tu pořád někdo, kdo se o ně chce postarat,“ říká Lenka Fialová. Dárci mohou své výrobky nosit do depozita na Jungmanově ulici, kde sídlí Pomocné ruce.

Organizace pomocné ruce pomáhá nemocným a opuštěným zvířatům již několik let. Je to nezisková organizace, která se soustředí především na záchranu koček, které nemají domov, nebo byly v minulosti týrané. Na svých stránkách nabízejí kočičky k adopci a pořádají různé akce na jejich podporu. Organizace Pomocné ruce také vytvořila petici, aby se v Olomouci postavil útulek pro kočky. Na svých stránkách nabízejí i dobrovolnickou činnost, do které se může zapojit každý.

Zobrazeno 1895 krát
Naposledy upraveno: út., 29. březen 2016 18:59
Pro psaní komentářů se přihlaste