pá., 4. prosinec 2015 21:56

Jí Jan lilek? Lek se jí Jan?

Slam Poetry Slam Poetry Zdroj: slamculture.blogspot.cz
Olomouc - Slam Poetry. Básnická klání, která v Olomouci zakořenila tak, že na ně můžete narazit v prostorách od undergroundových hospůdek po divadelní sály. Tentokrát se můžete těšit na předvánoční exhibici, která bude rozhodně stát za to.

Ve středu 9. prosince otevře své brány olomoucké Divadla hudby všem milovníkům vybroušených rýmů i poezie ulice. A nebude to jen tak ledajaký večer, na podiu se sejdou vítězové minulých ročníků slamových klání. Návštěvníky tak čeká Bohdan Bláhovec, Metoděj Constantine a Anatol Svahilec. O hlavní tahák večera se postará hvězda slam poetry Jan Jílek, který bude křtít svou novou sbírku básní Jan se jí lek.

"Na Slam Poetry jsem se byla podívat už v Brně. Překvapilo mě, jak jsem se celý večer skvěle bavila, a tak do Olomouce chystám vzít i své přátele," říká Barbora Hořínová. První kolo večera nabídne klasické slamové klání, v druhé polovině už nepůjde o čas, ale o zábavu. Slam Poetry se rozbíhá o půl osmé večer. Provázet bude ostřílená dvojice Jan Jílek a Bob.

Zobrazeno 2562 krát
Naposledy upraveno: pá., 4. prosinec 2015 22:33
Pro psaní komentářů se přihlaste