st., 10. leden 2024 00:40

Legendární dvojice David Tennant a Catherine Tate opět tvářemi Doctor Who

TARDIS TARDIS Zdroj: pixabay.com
Seriál Pán času slaví své 60. výročí a je te na co se těšit!

Známé tváře a tři speciály
Populární britský seriál Doctor Who se vrací spolu se známými tvářemi, Davidem Tennantem a Catherine Tate. Legendární dvojice Doctor-Donna se objeví ve třech speciálech, které vyjdou k 60. výročí seriálu. První díl, The Star Beast, vyšel už 25. listopadu. Další dva díly fanoušci mohli shlédnout 2. a 9. prosince. S těmito epizodami odstartovala i nová éra Pána času. Na pozici režiséra se totiž po 13 letech vrátil Russell T Davies. „První díl, The Star Beast, je jak jeden velký rodinný film který zahřeje u srdce. Druhý, Wild Blue Yonder, je mnohem tajemnější, temnější a bláznivější. Z třetího, The Giggle, vám bude běhat mráz po zádech,“ uvedl Davies.

Kde sledovat?
Díky spolupráci s Disney, kterou BBC na konci tohoto roku navázalo budou všechny díly Pána času dostupné na Disney+

Whoniverse
Whoniverse je novým místem pro všechny fanoušky Doctor Who, ať už nové, nebo ty staré. Na své si tam přijde úplně každý. Tato stránka nabízí vše od videí ze zákulisí přes hry a kvízy po dárkové předměty a informace ohledně pořádaných výstav, koncertů a jiných akcí. Tuto webovou stránku můžete navštívit na zde.

A na co se dále můžeme těšit?
Speciály to rozhodně nekončí a fanoušci Pána času se mohou těšit na novou, a to již 14. sezónu, která bude mít premiéru v tomto roce. Její tváří se stane herec Ncuti Gatwa který působil v seriálu Sexuální výchova a nebo také v populárním filmu z minulého roku, Barbie.

Zobrazeno 320 krát
Naposledy upraveno: st., 10. leden 2024 09:05
Pro psaní komentářů se přihlaste