ne., 21. duben 2019 00:27

SOUROZENECKÁ SKUPINA THE KELLY FAMILY OPĚT V PRAZE

SOUROZENECKÁ SKUPINA THE KELLY FAMILY OPĚT V PRAZE SOUROZENECKÁ SKUPINA THE KELLY FAMILY OPĚT V PRAZE Zdroj: jvsgroup.cz
Hudební skupina The Kelly Family má v plánu na konci tohoto a na začátku následujícího roku odehrát více než 40 koncertů po celé Evropě. Jedním z míst, kde tato skupina také vystoupí je pražská O2 arena. The Kelly Family zde vystoupí v sobotu 15. února, a oslaví tak 25. výročí od vydání svého nejslavnějšího alba Over The Hump.

Fanoušci mohou očekávat velkolepou show. Celý koncert bude rozdělený do dvou částí. V té první uslyší fanoušci naživo zahrané kompletní album Over The Hump, které kapela vydala v roce 1994. Druhá polovina bude smrští těch největších hitů.

Over The Hump patří mezi nejúspěšnější alba skupiny. Po celém světě se prodalo několik milionů kopií a pro Kelly Family a jejich fanoušky znamená hodně. Na albu lze najít hity jako An Angel, Santa Maria, Why why why.

Celkově skupina vydala více než 20 studiových alb. Má na svém kontě několik celosvětových hitů, které doslova pobláznily fanoušky. Jedná se o písně jako Fell In Love With an Alien, Becouse its Love,  Nanana, I Cant Help Myself a další. 

Vstupenky se dají zakoupit v síti společnosti Ticketportal. Cena jednoho lístku se pohybuje v rozmezí od 1090 až do 2540 korun.

Zobrazeno 1541 krát
Naposledy upraveno: ne., 21. duben 2019 14:49
Pro psaní komentářů se přihlaste